تبلیغات
یاس و نرگس
photo #1
photo #2
photo #3
photo #4
photo #5
photo #6
photo #7
السلام علیک یا ابا صالح المهدی
لهى عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ
اُولِى الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ
یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
خدایا بلاء عظیم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و امید قطع شدو زمین تنگ شد و از ریزش رحمت آسمان جلوگیرى شد و تویى یاور و شکوه بسوى تو است و اعتماد و تکیه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است خدایا درود فرست بر محمد و آل محمد
آن زمامدارانى که پیرویشان را بر ما واجب کردى و بدین سبب مقام و منزلتشان را به ما شناساندى به حق ایشان به ما گشایشى ده فورى و نزدیک مانند چشم بر هم زدن یا نزدیکتر اى محمد اى على اى على اى محمد
مرا کفایت کنید الزمان فریاد، فریاد، فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا همین ساعت همین ساعت هم اکنون زود زود زود اى خدا اى مهربانترین مهربانان به حق محمد و آل پاکیزه اش
♥♥♥ هیئت یعنی سیاست و دیانت نه قیمه و قمه...♥♥♥
هیئت یعنی سیاست و دیانت نه قیمه و قمه...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالحسین(ع) همدان به نقل از مشرق، حاج محمود کریمی از مداحان اهل بیت، در مصاحبه ای به لزوم سیاسی بودن هیئات عزاداری امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: اگر من صحبت واضحی در جلساتم نمی‌كنم دلیل بر این نیست كه سیاسی نیستم. من خیلی هم سیاسی‌ام؛ ما با كسی كه می‌گوید مداح اهل بیت نباید سیاسی باشد، حرفی نداریم، البته این با سیاست زدگی فرق می‌كند.

- مهمترین بخشهای مصاحبه حاج محمود کریمی با مثلث به این شرح است:
* زمانی كه امام در رابطه با كاپیتالاسیون و شاه صحبت كردند و اعلام خطر كردند، سخنانشان سیاسی بود یا مذهبی؟ اینكه امام گفتند به داد اسلام برسید و تشری كه به شاه زدند، وسط میدان آزادی كه نبود! در مجلس عزاداری امام حسین (ع) بود. امام گفتند كه قیام امام حسین(ع) سیاسی بود.
از من پرسیدند شما اصولگرایی یا اصلاح طلبی یا با جبهه متحدی؟ من گفتم كه فقط ولایت گرا هستم و به هیچ طیفی هم گرایش ندارم. چون خود حضرت آقا همیشه پایبند اصول و مشغول اصلاح در مورد انحراف و ایجاد اتحاد هستند.
* در انتخابات بین بد و بدتر، «بد» را انتخاب می‌كنم و بین خوب و خوبتر؛ «خوبتر» را. این خط مشی سیاسی ما است. تقریبا خط مشی سیاسی همه همین است. اگر من صحبت واضحی در جلساتم نمی‌كنم دلیل بر این نیست كه سیاسی نیستم. من خیلی هم سیاسی‌ام!
* زمانی كه امام حسین(ع) سیاسی است، ما هم سیاسی هستیم.
* یا قبول داریم كه دیانت ما عین سیاست ما است و سیاست ما عین دیانت ما است؛ یا قبول نداریم. ما با كسی كه می‌گوید مداح نباید سیاسی باشد، حرفی نداریم، اگر قبول داریم؛ پس ما باید سیاسی باشیم. این با سیاست زدگی فرق می‌كند.
* همه سیاسی باشند، من نباشم؟ من كه بلندگو دارم و با جوان‌ها ارتباط دارم، سیاسی نباشم؟ من كه یكی از مستمعینم شهید احمدی روشن بود، نباید سیاسی باشم؟ هیات یعنی این، نه قیمه و قمه!
* بزرگترین خطری كه نظام را تهدید می‌كند، اختلاف بین آقایانی است كه در نظام كار می كنند و بالطبع این اختلاف باعث اختلاف بین آحاد مردم می شود. 
دوای این مشكل هم گوش كردن به حرف آقاست. وقتی حضرت آقا می فرماید این كار خوب است باید در حد توانمان برای انجامش کوشش كنیم. خدای ناكرده اگر اختلاف بین مسئولان ادامه پیدا كند، كار خیلی سخت می شود.
* رابطه‌ام با آقایان حدادیان و طاهری و حاج منصور استاد و شاگردی و پدر فرزندی است. در واقع رابطه مرید و مرادی با حضرت آقاست. رابطه حاج منصور ارضی با من رابطه استاد شاگردی و پدر فرزندی است. ممكن است در مواردی نظری به حاج منصور بدهیم. ایشان هم درباره آن مساله فكر می كنند و می پذیرند.

 ما افتخار می كنیم به ایرانی بودن خودمان ولی بزرگترین افتخار ما این است كه مسلمان هستیم و ملیت ما اسلام است.

منبع:امام اخرالزمان
  12:00 ق.ظ  چهارشنبه 21 فروردین 1392  یاس